+420 222 361 580 info@primeco.cz

Žena Regionu 10.ročník


Jubilejní 10. ročník veřejně prospěšné soutěže Žena regionu se koná pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Jaroslava Kubery a pod záštitou Asociace krajů ČR v čele s předsedkyní Janou Vildumetzovou.

Časový harmonogram 10. ročníku soutěže:

 • 1.4. – 14.6. 2019
  - přijímání nominací žen
 • 15.6. – 2.7. 2019
  - kompletace nominací
 • 3.7. – 31.8. 2019
  - hlasování veřejnosti
 • 1.9. – 31.10. 2019
  - vyhlášení a slavnostní předávání ocenění regionálním vítězkám ve všech krajích ČR
 • říjen 2019
  - slavnostní galavečer v Senátu Parlamentu ČR

Věříme, že stejně i jako tomu bylo v předcházejících ročnících, i letošní nominace přinesou zajímavé a silné příběhy. Výjimečných žen je v každém regionu nespočet, jen se o jejich úsilí málo veřejně mluví, naším cílem je toto změnit.

Výsledky hlasování tajné až do dne regionálního předávání

Umístění jednotlivých soutěžících bude zveřejněno vždy v rámci slavnostního vyhlášení regionálního kola v daném kraji. Do té doby bude výsledné pořadí účastnic v jednotlivých regionálních kolech tajné. Po vyhlášení výsledků každého regionálního kola bude výsledné pořadí nominovaných žen zveřejněno na webu projektu Žena regionu ale bez uvedení přesného počtu hlasů. Absolutní vítězka pro celou Českou republiku bude vyhlášena v rámci slavnostního galavečera v Praze. Absolutní vítězkou se stává ta nominovaná žena, která získá nejvíce hlasů v rámci celé České republiky. Současně se zveřejněním absolutní vítězky celostátního projektu Žena regionu budou odtajněny přesné počty hlasů, které získaly soutěžící v jednotlivých regionech.

Omezení počtu účastnic v regionálních kolech na deset

V každém regionálním kole bude počet účastnic omezený na deset. Prvních deset příběhů nominovaných žen, které splní kritéria pro zařazení do projektu, postoupí do soutěže o prvenství v rámci regionálních kol. Cílem je více se věnovat příběhům nominovaných žen a podrobně s nimi seznámit co nejširší veřejnost, přitáhnout k nim pozornost médií, eventuálních sponzorů i veřejné samosprávy.

Vítězky 9. ročníku

ZÁŠTITA

Soutěž se koná pod záštitou Senátu Parlamentu České republiky a Asociace krajů České republiky.

PARTNEŘI

Originální skleněné trofeje pro vítězky z dílny světoznámé výtvarnice
Generální partneři
Oficiální partner
Hotelový partner
top hotel
Car partner
prerost-svorc
Hlavní mediální partneři
Mediální partneři
Za podpory
Partneři