zenaregionu.cz

žena regionu 9.ročník

9. ročník veřejně prospěšné soutěže Žena regionu se koná stejně jako v minulých letech pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Milana Štěcha a pod záštitou Asociace krajů ČR v čele s předsedkyní Janou Vildumetzovou.

Časový harmonogram 9. ročníku soutěže:

 • Přijímání nominací žen:
  1. dubna 2018 – 15. června 2018
 • Kompletace nominací:
  16. června 2018 – 30. června 2018
 • Hlasování:
  1. července 2018 – 31. srpna 2018
 • Vyhodnocení výsledků hlasování a zahájení kontaktování účastnic regionálních kol s informací o termínu vyhlášení výsledků v jednotlivých krajích od 3. září 2018
 • Vyhlášení a slavnostní předávání ocenění regionálním vítězkám v jednotlivých krajích:
  4. září 2018 – 22. říjen 2018
 • Slavnostní galavečer:
  říjen 2018

Stále se snažíme projekt zkvalitňovat a zdokonalovat.
Přichystali jsme pro vás dvě novinky a věříme, že celou soutěž ještě více zatraktivní a zefektivní.

Novinky 9. ročníku

Výsledky hlasování tajné až do dne regionálního předávání

Umístění jednotlivých soutěžících bude zveřejněno vždy v rámci slavnostního vyhlášení regionálního kola v daném kraji. Do té doby bude výsledné pořadí účastnic v jednotlivých regionálních kolech tajné. Po vyhlášení výsledků každého regionálního kola bude výsledné pořadí nominovaných žen zveřejněno na webu projektu Žena regionu ale bez uvedení přesného počtu hlasů. Absolutní vítězka pro celou Českou republiku bude vyhlášena v rámci slavnostního galavečera v Praze. Absolutní vítězkou se stává ta nominovaná žena, která získá nejvíce hlasů v rámci celé České republiky. Současně se zveřejněním absolutní vítězky celostátního projektu Žena regionu budou odtajněny přesné počty hlasů, které získaly soutěžící v jednotlivých regionech.

Omezení počtu účastnic v regionálních kolech na deset

V každém regionálním kole bude počet účastnic omezený na deset. Prvních deset příběhů nominovaných žen, které splní kritéria pro zařazení do projektu, postoupí do soutěže o prvenství v rámci regionálních kol. Cílem je více se věnovat příběhům nominovaných žen a podrobně s nimi seznámit co nejširší veřejnost, přitáhnout k nim pozornost médií, eventuálních sponzorů i veřejné samosprávy.

Věříme, že stejně i jako tomu bylo v předcházejících ročnících, i letošní nominace přinesou zajímavé a silné příběhy. Výjimečných žen je v každém regionu nespočet, jen se o jejich úsilí málo veřejně mluví, naším cílem je toto změnit.

ŘEKLI O NÁS

ZÁŠTITA

Soutěž se koná pod záštitou Senátu Parlamentu České republiky a Asociace krajů České republiky.

PARTNEŘI

Generální partneři
Hlavní partner
Oficiální partneři
Hotelový partner
top hotel
Car partner
prerost-svorc
Za podpory
Hlavní mediální partneři
Mediální partneři
Partneři