+420 222 361 580 info@primeco.cz

VÝSLEDKY 3. ROČNÍKU SOUTĚŽE ŽENA REGIONU

Denisa Billá

3. ročník měl svou Ženu regionu.

Stala se jí mladá žena Denisa Billá, profesionální sportovkyně, která se aktivně angažuje v charitativní pomoci vozíčkářům. Ocenění odborné poroty získala paní Petra Bednářová zabývající se pomocí lidem se zdravotním handicapem. Svoje zasloužené ocenění převzaly obě ženy na slavnostním galavečeru, který se konal 1.září v pražském hotelu Ambassador. Ceny předával Aleš Janků, jednatel generálního partnera soutěže.

Večerem provázel známý moderátor Mirek Šimůnek. Všechny regionální vítězky a hosté jenž byli pozvány, mohli obdivovat  módní přehlídku paní Táňi Havlíčkové jejíž modely předváděly finalistky soutěže krásy Eliška Bučková, Bára Vida Kolářová a Inna Puhajková, vystoupení zpěváka Jana Kalouska a mnohých dalších.

Absolutní vítězka

Denisa Billá

Mladá slečna, která se stala dominantou ženského florbalu. Tento sport je její život, a když dostala výzvu zapojit se do charitativního projektu – Pomáhejte vozíčkářům, bez zaváhání se jí chopila.

Cena odborné poroty

Petra Bednářová

Nejprve pracovala v Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí. Po té její kroky směřovaly do Centra pro zdravotně psotižené Plzeňského kraje. S kolegy založila nestátní neziskovou organizaci, která se stará o zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Regionální vítězky 3. ročníku soutěže Žena regionu:

Středočeský kraj

Mgr. Lenka Šimková

Ústecký kraj

Hana Štrymplová

Liberecký kraj

Lenka Srřihavková

Pardubický kraj

Mgr.Jitka Bulvová

Plzeňský kraj

Petra Bednářová

Jihočeský kraj

Martina Pospíšilová

Jihomoravský kraj

MUDr.Věra Kalandrová

Olomoucký kraj

Monika Plháková

Moravskoslezský kraj

Lenka Krčová

Zlínský kraj

Alena Hanáková

Královéhradecký kraj

Štěpánka Raiterová